Tagasi uudiste lehele

Aastaringsed uisuväljakud

Xtraice’i tehisjääst uisuväljaku turule jõudmine tekitas pöörde valdkonnas, mis seni oli sõltunud ebapraktilistest ja iganenud süsteemidest. Tänu maailma parimate teadlaste kasutuses olevale tipptehnoloogiale pakub Xtraice võrreldamatult keskkonnasäästlikku uisuväljakut ja on tänu esmaklassilise kvaliteediga keskkonnasõbraliku toote loomisele saanud tehisjää sektoris juhtivaks võrdlusaluseks.

14.08.2021

Xtraice’is investeeritakse pidevalt teadus- ja arendustegevusse, et olla püsivalt turuliider, keda eeskujuks seada. Xtraice toob igal aastal turule tehisjääpaneelide uue versiooni, mis hõlmab tehnoloogia uusimaid saavutusi.

XTRAICE’I TEHISJÄÄPANEELID

Kõik Xtraice’i tehisjääpaneelid on isemäärivad. Need päevad on möödas, kui tehisjää pinna määrimiseks oli vaja libedat vedelikku, et saaks sellel liuelda.

Sel põhjusel ning tänu teadus- ja arendusosakonna pingutustele, aga ka arengule nanomaterjalide vallas on Xtraice’i uisuväljaku kattematerjal kõigi aegade parima libisemistasemega. Nende saladus on Xtraice’i laborites spetsiaalselt välja töötatud kaitsevahend ja määrdeaine. Määrdeaine pannakse jääplaatidesse tootmise ajal ja see tuleb toote kasutusea jooksul aegamööda pinnale. See tähendab, et pind säilitab alati optimaalse libedustaseme.

Kõigil Xtrace’i tehisjääpaneelidel on ainulaadne seerianumber, mis kinnitab nende päritolu ja kvaliteeti.

XTRAICE’I TARVIKUD

Xtraice toodab enamuse tarvikuid ise, et pakkuda klientidele kõige kvaliteetsemaid tooteid.

UISUD

Xtraice’i jääpaneelidel uisutamiseks võib kasutada igat tüüpi uiske. Sellest hoolimata toodavad nad ka ise uiske, mis on spetsiaalselt mõeldud Xtraice’i tehisjääl kasutamiseks. Kusjuures Xtraice’i uiskude tera püsib 50 korda kauem teravana kui tavauiskudel.UISUTERITAJAD

Xtraice on välja töötanud ka oma spetsiaalsed uisuteritamismasinad. Lihtsama teritajaga saab uiske teritada ühe kaupa ning sellega võtab ühe uisupaari teritamine aega 1-3 minutit. Revolutsioonilisem ja võimsam Xtraice’i kahe uisu teritaja võimaldab teritada aga kaht uisku samal ajal ja nõnda on iga uisupaari teritamine isegi kuni kümme korda kiirem tavapärasest ja saab tehtud suisa 12-48 sekundiga!

PIIRDESÜSTEEM

Xtraice pakub kõiki piirdesüsteemide vajadustele vastavaid lahendusi. Kõige klassikalisemad on läbipaistvad alumiiniumpiirded, mis on puhta ja kutsuva välimusega. Samuti on neil pakkuda raudraamiga klaaskiust tugevamaid hokipiirdeid, mis kohandatakse iga kliendi vajaduste järgi. Kõik piirded toodetakse kohapeal ning kõik need on sobilikud ka reklaamide ja kaubamärkide vinüülkleebiste paigaldamiseks.

TEHISJÄÄ VS EHTNE JÄÄ

Xtraice on turul ainulaadne tehisjää. See on jäävaba uisuväljak, mis on keskkonnasõbralik ja 100% ringlussevõetav. Xtraice on välja töötanud jätkusuutliku juhtimis- ja tootmissüsteemi, tänu millele on nad saanud ISO 14001 ja 9001 keskkonnasäästlikkuse ja kvaliteedi sertifikaadid.

VAADAKE ENERGIASÄÄSTU!

Alljärgnev tabel on koostatud 400 m2 suuruse tavalise uisuväljaku ja Xtraice’i väljaku ühe kuu energiatarbe ja kuluvate ressursside võrdlusena.
[space ]

[table id=154 /]

UISUVÄLJAKU EHITAMINE

Xtraice’i uisuväljakute ühendussüsteem on tugev, sile ja märkamatu. Tänu digitaalselt juhitava protsessi abil äärmiselt täpselt toodetud keele ja soonega ühendussüsteemile on Xtraice’i paneelide vahelised liitekohad 100% eristamatud. See teeb uisuväljaku paigaldamise tõeliselt lihtsaks. Peate lihtsalt paneelid kokku panema ja kinnitama tehisjääst punnidega, mis on tehtud paneelidega samast materjalist. 100% isetehtud uisuväljak!

TÄIENDAVA LISAINFO SAAMISEKS VÕTKE MEIEGA JULGELT ÜHENDUST ALLJÄRGNEVATEL KONTAKTIDEL:

Telefon: +372 505 9401

E-post: info@hydroseal.ee

Hydroseal OÜ on Xtraice’i ametlik esindaja Eestis.

0
Minu ostukorv