Meie ettevõte

Hydroseal OÜ alustas oma tegevust aastal 2000. Meie ettevõtte peamiseks tegevusalaks on geosünteetiliste materjalide, nõlvakindlustusmaterjalide, geomembraanide, plast- ja terastruupide, monteeritavate terassildade, sademevee- ja drenaažitorude ning väliskanalisatsioonitorude hulgimüük. Spetsiifilisi materjale pakume ka koos tarne ja paigaldusega. Meie poolt pakutav materjalivalik omab laia kasutusvaldkonda ja on ühel või teisel moel seotud teede-ehitusega, haljastusega ning vee suunamise, juhtimise või hoiustamisega.

Valdkondi, kus Hydroseal OÜ pakutavad tooted kasutust leiavad, on palju. Sealhulgas pakume sobivaid ja kvaliteetseid materjale erinevate projektide jaoks: kalakasvatustele; tiikide, paisude ja veehoidlate rajamiseks; jäätmejaamade ehituseks; samuti välistrasside torustike ning sademeveekanalisatsiooni ning drenaažisüsteemide rajamiseks.

24

aastat kogemust

1500

läbiviidud projekti

Kuna suurem osa meie poolt pakutavatest materjalidest leiab kasutust valdkondades, kus reeglina on vajalikud üsna suuremahulised terviklahendused, siis enamikul juhtudel on mõistlik ja soovitatav pöörduda meie spetsialistide poole kas telefoni teel või ise kohale tulles. Kogu tootevalikuga on võimalik tutvuda veebilehe tootekataloogi vahendusel. Materjale, mille kasutusvaldkond on lai ning mida saab kohale toimetada kullertranspordiga, müüme siiski ka oma e-poe vahendusel ja neid saab soetada vormistades oma tellimuse otse meie koduleheküljel.

Stiilinäited

Kategooria

Külasta meie e-poodi

Leia kvaliteetsed lahendused oma kodu, aia või ehitusprojekti jaoks

E-pood

Võta ühendust

Vajad küsimustele vastuseid? Oleme siin, et sind aidata

Võta ühendust
0
Minu ostukorv