Kivikorvid

Kivikorve kasutatakse enamasti kaldakindlustuses. Sõltuvalt valmistusviisist eristatakse punutud ja keevisvõrgust korve. Kivikorve on saadaval erinevates pikkustes, laiustes ja kõrgustes. Madalaid kivikorve kutsutakse kivimattideks või -madratsiteks.

Punutud kivikorvid valmistatakse tsingitud või PVC-ga kaetud terastraadist, mis põimitakse kuusnurkse silmaga võrgustruktuuriks. Korvide küljed on tugevdatud paksema traadiga.

Kivikorvide ja -madratsite eelised

• Paindlik: Kuusnurkse silmaga terastraadist võrgustruktuur suudab taluda suurt survet ilma purunemiseta. See kohandub mõningasele maapinna liikumisele iseenesest.

• Vastupidav: Tsingitud terasvõrgul on pikk eluiga. Kui katta tsingitud võrk PVC-ga, siis pikeneb struktuuri eluiga veelgi. See tuleb eriti kasuks vesiehitusprojektide juures.

• Tugev: Punutud võrgustruktuur talub väga suurt pinget ja on vastupidav loodusjõududele. Hästivalmistatud kivikorvid ja -madratsid säilitavad oma head omadused aastakümneteks.

• Säästlik: Kivikorvide ja -madratsite kasutamine on kuluefektiivne, eriti kui täitematerjaliks kasutatavad kivid asuvad tööpaiga lähedal. Ehitustööde järgselt on vajalik vaid minimaalne hooldus.

TOODE ON MÜÜGIL MEIE E-POES

Esita päring

"*" indicates required fields

0
Minu ostukorv