Erosioonitõkkematid

Erosioonitõkkematid koosnevad biolagunevast materjalist, mis on läbi õmmeldud õhukese PP-niidi või džuudiga. Matid on mõeldud erosioonikartlike alade (kaldatammid, teenõlvad, kallakud jne) kaitsmiseks vihma-, tuule- ja vee-erosiooni eest. Erosioonitõkkematid soodustavad taimestiku kasvu.

Kookosmatt

Kookosmatti kasutatakse aladel, kus on suur erosioonioht ja suur vee ärajooksupind.

Matt on valmistatud kookoskiududest, mida hoiab koos ühe- või kahepoolne PP-võrk. Sünteetilise pp-võrgu alternatiivina on saadaval ka džuudist õmblustega kookosmatt. Standardne mati laius on 2.4 m ja kaal 350 gr/m².

Kookosmatt pakub kaitset vihma-, tuule- ja vee-erosiooni eest koheselt pärast paigaldamist. Lisaks sellele parandab kookosmati kasutamine pinnase mikrofloorat ja niiskussisaldust, soodustades seemnete idanemist ning kasvu.

Toote tehnilise admelehe koos paigaldusjuhendiga leiate siit.

TOODE ON MÜÜGIL MEIE E-POES

 

Lambavillast erosioonitõkkematt

Uus standard erosioonitõkkemattide valikus on lambavillast valmistatud matt. See koosneb 100% kuumtöödeldud Euroopa päritolu villast.

Unikaalses tootmisprotsessis ei kasutata PP-niiti, võrku ega muid sidusaineid, vaid ühendatakse villakiud mehaaniliselt nõel- ja kuumtöötlemise teel. See 100% looduslik ja biolagunev matt komposteerub täielikult kahe aasta jooksul, jättes pinnasesse maha vaid orgaanilise materjali ilma mikroplastita.

Villamatt on hea veesidumisvõimega, mistõttu paraneb selle kasutamisel pinnase niiskussisaldus. Erosioonitõkkemati alla külvatud muruseeme tärkab ühtlaselt ja on kaitstud ka põuaperioodi ajal.

Toote tehnilise admelehe koos paigaldusjuhendiga leiate siit.

TOODE ON MÜÜGIL MEIE E-POES

 

 

Esita päring

"*" indicates required fields

0
Minu ostukorv