Villast erosioonitõkkematt

439,20 

Biolagunev lambavillast erosioonitõkkematt on 2,4 meetrit lai ja rullis on 150 jooksvat meetrit. Mati hind sisaldab spetsiaalselt selle toote jaoks väljatöötatud heinaseemne segu (10kg kott).

Erosioonitõkkematt on valmistatud 100% villakiududest, mis on omavahel ühendatud mehhaaniliselt kuumtöötlemise teel. Tegu on loodusliku tootega, kus pole kasutatud sünteetilist võrguniiti ega muid sidusaineid. Matt on biolagunev ning komposteerub täielikult 2 aasta jooksul, jätmata pinnasesse mikroplasti.

Erosioonitõkkematt pakub kaitset vihma-, tuule- ja vee-erosiooni eest koheselt peale paigaldamist. Matt soodustab taimestiku kasvu, hoiab pinnase niiskussisaldust ja tagastab järk-järgult pinnasesse orgaanilist materjali.

Pikemalt saate erosioonitõkkemattidest lugeda toote infolehelt, kust leiate ka kasulikud näpunäited, mida tuleks silmas pidada mattide paigaldamisel.

Mati ankurdamiseks on võimalik juurde osta U-kujulised metallist kinnitusklambrid, 250 tk/karbis. Ühe karbi hind on 54,90 eurot. Klambrite ostmiseks lisage enda soov vastavasse märkuste lahtrisse e-poest ostu sooritades.

Ühe rulli transport kulleriga Mandri-Eesti piires 35 eurot. Mitme rulli puhul arvutab hinna klienditeenindaja.

Kaal: 36kg

Mõõdud: 2.4 × 150 m

Toote kategooria: Pinnasekatted

Ühe rulli transport kulleriga Mandri-Eesti piires 35 eurot. Mitme rulli puhul arvutab hinna klienditeenindaja.

Sarnased tooted