Villast erosioonitõkkematt

439,20 

Biolagunev lambavillast erosioonitõkkematt on 2,4 meetrit lai ja rullis on 150 jooksvat meetrit. Mati hind sisaldab spetsiaalselt selle toote jaoks väljatöötatud heinaseemne segu (10kg kott).

Erosioonitõkkematt koosneb 100% Euroopa päritolu villast, mille kiud on ühendatud mehhaaniliselt kuumtöötlemise teel. Tegu on 100% loodusliku ja 100% biolaguneva tootega, kuna pole kasutatud sünteetilist võrguniiti ega muid sidusaineid. Matt komposteerub täielikult 2 aasta jooksul ega jäta pinnasesse mikroplasti.

Erosioonitõkkematt pakub kaitset vihma-, tuule- ja vee-erosiooni eest koheselt peale paigaldamist. Matt soodustab taimestiku kasvu, hoiab pinnase niiskussisaldust ja tagastab järk-järgult pinnasesse orgaanilist materjali.

Pikemalt saate erosioonitõkkemattidest lugeda toote infolehelt, kust leiate ka kasulikud näpunäited, mida tuleks silmas pidada mattide paigaldamisel.

Mati ankurdamiseks on võimalik juurde osta U-kujulised metallist kinnitusklambrid, 250 tk/karbis. Ühe karbi hind on 54,90 eurot. Klambrite ostmiseks lisage enda soov vastavasse märkuste lahtrisse e-poest ostu sooritades.

Ühe rulli transport kulleriga Mandri-Eesti piires 35 eurot. Mitme rulli puhul arvutab hinna klienditeenindaja.

Kaal: 36kg

Mõõdud: 2.4 × 150 m

Toote kategooria: Pinnasekatted

Ühe rulli transport kulleriga Mandri-Eesti piires 35 eurot. Mitme rulli puhul arvutab hinna klienditeenindaja.

Sarnased tooted