Plantex® Platinium Solar

Spetsiaalne päikeseparkide jaoks välja töötatud geotekstiil, mis on vastupidav UV-kiirgusele ja kaitseb energiarajatisi jm tundlikke paigaldisi umbrohu eest.

Pikaajaline kaitse

Päikeseparkidele ja muudele tehnilistele rajatistele on sageli probleemiks soovimatu taimkate, sest kollektorid või muud seadmed peavad olema sellest vabad, et oleks võimalik koguda maksimaalselt päikeseenergiat. Sel puhul on abiks Plantex® Platinium Solar – suurepäraste omadustega spetsiaalne pinnakattekangas, mis on UV-kiirgusele väga vastupidav.

Plantex® Platinium Solar on silmatorkamatut tumerohelist värvi ja seda ei pea pärast paigaldamist millegagi katma. See pinnakattekangas on suure tõmbetugevusega ja väga vastupidav muuhulgas rebenemisele, kulumisele, ja mis eriti tähtis, UV-kiirgusele ning sobib seega suurepäraselt kasutamiseks taastuvate energiaallikate valdkonnas.

Plantex® Platinium Solar välistab ka vajaduse mürgiste herbitsiidide järele ning kuna õhk ja vesi pääsevad sellest läbi, aitab see hoida pinnase korras ja stabiilse ning tagab vee äravoolu. Plantex® Platinium Solar geotekstiili kasutamine päikesepaneelide paigaldusel vähendab märgatavalt päikesepargi iga-aastaseid hoolduskulusid ja selle usaldusväärsus on tõestatud paljude aastate jooksul välistingimustes tehtud katsetega.

Plantex® Platinium Solar eelised

• Tõestatud tulemuslikkus, kohene tõhusus ja pikaajaline usaldusväärsus
• Paigaldatakse üks kord, minimaalne hooldusvajadus
• Tugeva koostisega ja väga vastupidav UV-kiirgusele, vigastustele, rebenemisele ja kulumisele
• Kemikaalivaba lahendus, mis vastab EL-s ja Ühendkuningriigis kehtivatele nõuetele herbitsiidide kasutamise vähendamise kohta
• Hoiab pinnase korras ja stabiilse ning tagab selle bioloogilise mitmekesisuse, kuna laseb läbi nii õhku, toitaineid kui ka vett
• Kiire ja lihtne paigaldus (selgetest ja üksikasjalikest juhtnööridest tuleks täpselt kinni pidada)
• Piiratud garantii kaheksaks aastaks (ilma katmiseta)
• Saadaval 2,5 ja 5 meetri laiusena (teine variant sobib hästi ühenduskohtade arvu vähendamiseks eriti suurel pinnal)

Esita päring

"*" indicates required fields

0
Minu ostukorv