Geovõrk

Geovõrku kasutatakse teede kandvate kihtide tugevdamiseks. Geovõrk tagab suurepärase haakuvuse kandvate kihtide ja aluskihi vahel. Geovõrk tugevdab aluskihte suurte koormuste vastu. Efektiivne paigaldamise hetkest alates.

Omadused

Eraldamine: Geovõrke toodetakse erinevate võrgusilma suurustega, mis annab võimaluse kasutada erineva fraktsiooniga täitematerjali. Optimaalne võrgusilma suurus takistab killustiku vajumist pehmematesse mullakihtidesse.

Tugevdamine: Geovõrk suurendab sillutatud ja sillutamata teedel täitematerjali kandevõimet. Geovõrk jaotab koormuse suurele alale ja vähendab oluliselt alumiste pinnasekihtide koormust.

Kasutamine

Geovõrgud valmistatakse enamasti tugevast polüpropüleenist ja kaetakse polümeeriga, et kaitsta materjali paigaldamise käigus tekkivate vigastuste ja UV-kiirguse eest. Tänu kergele kaalule ja heale elastsusele on materjali lihtne paigaldada.
Geovõrgu valikul piisab tavatingimustes 30/30 … 50/50  kN/m tõmbetugevusega geovõrgust. Suurema tõmbetugevusega geovõrke kasutatakse suurtel koormustel ja ekstreemsemates tingimustes.

 

Esita päring

"*" indicates required fields

0
Minu ostukorv