Galaxy seeria (suured)

AquaMaster® Galaxy seeria kaubamärki kandvad purskkaevud pakuvad eriti suurejoonelist vaatepilti, sest tänu oma võimsatele 10-25 hobujõulistele mootoritele suudavad nad vett paisata kuni 2 korda kõrgemale kui Masters seeria mudelid.

Galaxy seeriale on saadaval kümmekond erinevat pihustit, mis kombineerituna seadistatava LED valguslahendusega, pakub erinevaid võimalusi loomaks veekogudele pilkupüüdvaid ja suurejoonelisi veemänge nii päeval kui öösel. Kõik pihustid on seadistatavad ja otsikud vahetatavad.

Võrreldes Masters seeriaga toimivad suured Galaxy purskkaevud paremini ka aeraatoritena ehk rikastavad märksa efektiivsemalt vett hapnikuga. See hoiab veekogu mõnusalt värske ja puhtana ning tagab parema elukeskkonna kaladele, teistele veeloomadele ja taimedele.

Galaxy seeria purskkaevudel on mootorivalikus 10-, 15-, 20- ja 25- hobujõulised mudelid, mis on efektiivsed ja energiasäästlikud. Kõik mudelid on paigaldatud ratastega kergele roostevabast terasest raamile, et hõlbustada transporti ning paigaldust.

 

» Ringikujuline pihustite disain

Galaxy purskkaevudel on lisaks LED-valgustitele ka 24-tunnise digitaalse taimeriga ilmastikukindel juhtpult ning ohutuse tagamiseks ülepinge kaitse ja maandusjuhtme vooluahela katkestusseade.

 

 

Galaxy seeria purskkaevude mootorid kätkevad endas kombinatsiooni suurepärasest jõudlusest ning kauakestvast kvaliteedist. Selle tõestuseks on kõikide purskaevu komponentide 3 aasta pikkune tehasegarantii.

Hydroseal OÜ on AquaMaster® purskkaevude ja aeraatorite ametlik edasimüüja Baltikumis.

Detailsema info ja konkreetse pakkumise saamiseks pöörduge julgesti meie spetsialistide poole.

Esita päring

"*" indicates required fields

0
Minu ostukorv