Tagasi uudiste lehele

Purskkaevud nüüd saadaval

Praeguste erakordselt kuumade ilmadega on meil oma klientidele üks meeldivalt jahutav teadaanne: nimelt lisandusid Hydroseal OÜ tootevalikusse ujuvpurskkaevud!

01.07.2018

Hydroseal OÜ on nüüdsest suurte kogemustega Ameerika purskkaevude ja aeraatorite tootja AquaMaster ametlik esindaja Baltikumis. Pakutavad purskkaevud võib tinglikult jagada kolmeks: suured ja võimsad “Galaxy” seeria purskkaevud, keskmise suurusega ja ökonoomsema mootoriga “Masters” seeria purskkaevud ning pisikesed kuid ilusad “Volcano” seeria dekoratiivpurskkaevud, mis sobivad kaunistama kas aiabasseini või väiksemat kodutiiki. Lisaks leiab tootevalikust ka aeraatorid ehk mehhanismid, mis parandavad veekvaliteeti ja väldivad seisva vee roiskumist läbi selle õhuga rikastamise.

Kõik purskkaevud on teisaldatavad ning saadaval väga erinevates variatsioonides. Erinevad on seejuures nii nende jõuallikad kui ka otsikud, mis annavadki purskkaevu veesambale omanäolise kuju ja võimaldavad valida ka veesamba laiust ja kõrgust. Neid otsikuid ehk düüse on võimalik ka omavahel vahetada ja seeläbi saada väga erinevaid veemänge. Lisaks on võimalikud ka erinevad valguslahendused, millel erinevaid programme ca 18. Purskkaevudele on võimalik soovi korral lisada ka tuulekontroller, joa kõrguse regulaator jms.

Valmistamine, tarne ja paigaldus võtab orienteeruvalt aega alates 1 kuust.

Põhjalikuma ülevaate meie poolt pakutavatest purskkaevudest leiate järgnevate viidete alt:

Volcano seeria purskkavud/aeraatorid (väikesed)

Masters seeria purskkaevud (keskmised)

Galaxy seeria purskkaevud (suured)

0
Minu ostukorv