Tagasi uudiste lehele

Vundamendikatted

Meil on hea meel teada anda, et alates 2020. aasta sügisest on Hydroseal OÜ pakutavasse tootevalikusse lisandunud kõrgtihedusega polüetüleenist (HDPE) mummulised vundamendikatted. Tegu on kõrge kvaliteediga vastupidavate kattematerjalidega, mis tagavad täieliku kaitse niiskuse eest vundamentidele ja teistele maa-alustele betoonkonstruktsioonidele.

22.11.2020

Vundamendikate on mõeldud hoone vundamendi, samuti kõigi maa-aluste betoonkonstruktsioonide hüdroisolatsiooniks. Lisaks vundamendi või keldriseina kaitsmisele väljastpoolt tuleva pinnasevee/liigniiskuse eest, on tagatud ka hoone seestpoolt tulevast niiskusest tekkiva kondensvee ärajuhtimine.


Tüüpilisteks kasutuskohtadeks on:

• hoonete vundamendid
• pinnasele rajatavad betoonpõrandad
• keldriseinad
• tugimüürid
• erinevad maa-alused ehitised (näiteks parkimishallid, tunnelid)

Vundamendikatet kasutatakse eelkõige konstruktsiooni puhul, kus eeldatav ärajuhtimist vajav kondensvee kogus ei ole eriti suur (st tavaolukord) ning vundamendi, keldriseina või tugimüüri ümbritsev täitepinnas võimaldab normaalset pinnasevee filtreerimist.

Vundamendikatteid on saadaval kolmes erinevas laiuses: 1; 1,5; ja 2 meetrit. Iga rull on 20 meetrit pikk.

Niiskustõkkelint on kõgtihedusega polüetüleenist (HDPE) valmistatud geomembraan, mis on mõeldud müürile horisontaalseks paigaldamiseks. See kaitseb müüri konstruktsioonielemente kapillaarniiskuse läbitungimise ja niiskuse ülespoole kerkimise eest. Niiskustõkkelint jääb elastseks ka temperatuuril –30°C, erinevalt membraanidest, mis on valmistatud PVC materjalist. See asendab ka bituumenmaterjale, nagu tõrvapaber ja pigi. Membraani pealispinnal on kahepoolsed sooned, mis takistavad lindi paigaltliikumist.

Niiskuse isolatsioonilint on saadaval 0,3m laiuses rullis. Rull on 50m pikk.

TOOTEID SAAB OSTA MEIE E-POEST

Täiendavate küsimuste tekkimisel saate lisainformatsiooni küsida telefonil +372 7303 733 või kirjutades e-posti aadressile info@hydroseal.ee.

0
Minu ostukorv